30-dniowa wycieczka po USA to marzenie każdego, kto chce zobaczyć najważniejsze miejsca i atrakcje Stanów Zjednoczonych. W trakcie wycieczki zwiedzisz wiele zabytków, parków narodowych, muzeów i innych ciekawych miejsc, które USA ma do zaoferowania. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać kulturę, historię i różnorodność krajobrazową Ameryki.

Plan wycieczki

Podczas 30-dniowej wycieczki po USA zwiedzisz wiele niesamowitych miejsc i atrakcji. Oto przykładowy plan wycieczki:


Dzień 1-3: Nowy Jork - pierwszy przystanek to z pewnością miasto, które nigdy nie śpi - Nowy Jork. Zwiedzisz wiele atrakcji, w tym Central Park, rejon Wall Street, SoHo, Chinatown i Little Italy, a także Ground Zero.


Dzień 4-5: Waszyngton - kolejne miasto na trasie wycieczki to Waszyngton. Zwiedzisz najważniejsze zabytki, w tym Biały Dom, Kapitol i Muzeum Powietrzno-Kosmiczne.


Dzień 6-8: Las Vegas - czas na rozrywkę! Las Vegas to miasto hazardu, ale także pięknych widoków. Zwiedzisz Grand Canyon i Hoover Dam oraz zobaczysz niesamowite kasyna i hotele, takie jak Bellagio, MGM Grand czy Caesars Palace.


Dzień 9-11: Los Angeles - tutaj odkryjesz tajemnice Hollywood, zwiedzisz słynny chodnik sław, Universal Studios, Santa Monica Pier i słynne plaże.


Dzień 12-14: San Francisco - zobaczysz słynny most Golden Gate, odwiedzisz wyspę Alcatraz oraz zrelaksujesz się w miłej atmosferze Fisherman's Wharf.


Dzień 15-17: Chicago - tutaj zwiedzisz Navy Pier, Millenium Park oraz Wills Tower.


Dzień 18-20: Miami - słoneczne plaże, kolorowe budynki art deco na Ocean Drive i słynne centrum handlowe Bayside Marketplace.


Dzień 21-23: Nowy Orlean - odkryjesz kulturę i muzykę na French Quarter, zobaczysz słynne plantacje i odwiedzisz muzeum Mardi Gras World.


Dzień 24-26: Nashville - miasto znane z muzyki country, zwiedzisz Country Music Hall of Fame, słynną ulicę Broadway i Grand Ole Opry.


Dzień 27-29: Boston - tutaj poznasz historię amerykańskiej rewolucji na Freedom Trail, odwiedzisz Harvard University i pójdziesz na mecz baseballa na Fenway Park.


Dzień 30: Powrót do Nowego Jorku i zakończenie wycieczki.

Cena wycieczki

Cena 30-dniowej wycieczki po USA zależy od wielu czynników, takich jak sezon, ilość osób w grupie i poziom zakwaterowania. Jednakże, typowa cena wynosi około 10 000 - 15 000 złotych od osoby. Ceny wycieczek zależą także od poziomu zakwaterowania - w przypadku wycieczek tańszych hotele są wybierane, a w przypadku droższych wybiera się bardziej luksusowe zakwaterowanie.
W cenie wycieczki znajdują się:

  • przelot samolotem z Polski do USA i z powrotem
  • zakwaterowanie w komfortowych hotelach
  • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje, które będą podawane w hotelach
  • bilety wstępu do atrakcji turystycznych
  • wycieczki z przewodnikiem
  • wycieczki autokarowe
  • transfery lotniskowe
  • ubezpieczenie
  • Przewodnik, który będzie z Tobą przez cały czas trwania wycieczki, będzie dbał o to, aby uczestnicy wycieczki czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni z przebiegu wycieczki. Przewodnicy są zazwyczaj doświadczonymi i zawsze przyjacielskimi ludźmi, którzy chętnie udzielają informacji na temat kraju, jego kultury i historii.

Opinie klientów

30-dniowa wycieczka po USA cieszy się bardzo dobrą opinią wśród zadowolonych wycieczkowiczów. Wielu uczestników podkreśla profesjonalizm organizacji oraz dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Klienci doceniają też opiekuńczość przewodnika i jego zdolność do dostarczenia ciekawych informacji na temat kraju.

Warto zauważyć, że wycieczka pozwala na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc w relatywnie krótkim czasie i zapewnia niezapomniane wrażenia z podróży. Wiele osób docenia też towarzystwo innych uczestników wycieczki, co umożliwia poznanie nowych ludzi i spędzenie czasu w miłej atmosferze.

"Wspaniała wycieczka! Nasz przewodnik był świetny i bardzo pomocny. Zobaczyliśmy tyle niesamowitych miejsc!" - Katarzyna K.
"To była podróż życia! Najbardziej podobało mi się zwiedzanie Nowego Jorku i Las Vegas. Serdecznie polecam tę wycieczkę!" - Jakub M.
"Niesamowita wycieczka z przemyślanym planem. Wszystko było dobrze zorganizowane, a przewodnik był bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam!" - Marta S.
"Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zadowolony z tej wycieczki! Wszystko było doskonale zaplanowane, a przewodnik był bardzo cierpliwy i pomocny. Wspaniałe wspomnienia na całe życie!" - Michał W.
"Bardzo podobało mi się zwiedzanie San Francisco i Los Angeles. Wycieczka była dobrze zorganizowana, a nasz przewodnik był bardzo kompetentny. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty tej firmy!" - Aleksandra P.

Podsumowanie

30-dniowa wycieczka po USA to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć najważniejsze miejsca i atrakcje Stanów Zjednoczonych. W trakcie wycieczki zwiedzisz wiele niesamowitych miejsc, poznamisz kulturę, historię i różnorodność krajobrazową Ameryki, a także spędzisz czas w miłym towarzystwie innych uczestników. Cena wycieczki może być stosunkowo wysoka, ale warto zainwestować w takie doświadczenie, które pozostanie z Tobą na zawsze.

Zobacz zdjęcia

chicago noc
las vegas
most chicago
most usa
nbc studio
nowy jork noc
taxi new jork
usa nowy jork


wycieczka do usa 30 dni
Dodany przez Redaktor · 20-08-22