O nas

 

Polskie Biuro Podróży DESTINO MEXICO powstało w Meksyku w roku 1997. Od tego czasu regularnie organizujemy podróże i wyprawy do Meksyku, na wyspy Morza Karaibskiego, do Ameryki Środkowej i Południowej. Po czterech latach intensywnej i kreatywnej pracy w Polsce od roku 2002, Destino Mexico wyróżnione zostało statusem Lidera Polskiej Turystyki w 2006 oraz w 2008, które to wyróżnienia obligują i motywują nas do kontynuowania pasji na rzecz podróżniczego i turystycznego odkrywania amerykańskiego kontynentu, a także Australii.

Znaki szczególne

Specjalizacja w konkretnym regionie idzie w parze ze specjalizacją w wycieczkach objazdowo oraz objazdowo -wypoczynkowych, a także wyprawach duchowo-przygodowych. Podczas każdej podróży podtrzymujemy nasz kompromis szacunku z jednej strony dla odwiedzanych miejsc i żyjących w innej kulturze ludzi, a także dla przyrody i ekologii podarowanej nam do życia planety. Nasza oferta, regularnie aktualizowana do lokalnych warunków i daleka od turystycznego skostnienia, kierowana jest do szerokiego kręgu turystów, uwzględniając odmienne zainteresowania samych podróżujących. Od początku naszej działalności oczekiwania podróżujących interesują nas zawsze w takim stopniu, w jakim jesteśmy w stanie je przekroczyć.

Część naszej oferty skierowana jest z założenia do turystów aktywnych. W tych programach elementy poznania i wypoczynku łączą się w nierozerwalny sposób z elementami przygody, takimi jak trekking, jeepy, rafting czy nurkowanie. Współpracuje z nami starannie dobierana kadra polskojęzycznych pilotów oraz przewodników, wrażliwych podróżników, autorów globtroterskich artykułów i reportaży, bezpretensjonalnych organizatorów i świetnych kompanów, dla których nie ma dwóch identycznych podróży, a każdy nowy dzień to kolejne wyzwanie. Potrafią improwizować gdy jest to niezbędne, zawsze w oparciu o rzetelną wiedzę i bogate doświadczenie. To dzięki kontaktowi z miejscowymi ludźmi odwiedzane miejsca nabierają esencjonalnego smaku codzienności; to dzięki pracy i pasji przewodników wyprawy osiągają tak ważny w podróży wymiar ludzkiej przygody

Specjalizacja - Meksyk, Karaiby, Ameryka Łacińska, Australia

Z ofertą turystyczną zaczynaliśmy od Meksyku. Założone przez nas w Mieście Meksyk a później również w Cancun oraz Playa del Carmen polskie biuro podróży Destino Mexico od lat skupia swą działalność na obsłudze polskich turystów, działając na terenie całego Meksyku jako koncesjonowany przez Ministerstwo Turystyki Meksyku Tour Operator. Dzięki dużym obrotom w Meksyku posiadamy atrakcyjne taryfy hotelowe, zaś dobra i wieloletnia współpraca z firmami transportowymi  pozwala nam na utrzymanie bardzo dobrych cen, także dla grup kameralnych oraz turystów indywidualnych.

Wśród starannie wyselekcjonowanej i sprawdzonej kadry różnojęzycznych przewodników meksykańskich, zapewniamy obsługę na miejscu przez licencjonowanych pilotów w języku polskim. Od początku postawiliśmy na szanującą lokalne realia fachowość rzetelność i uczciwość, oraz szanującą kieszenie przystępność cenową.

Od 2015 roku kolejnym mocnym kierunkiem jest Australia, za sprawą Marka TOMALIKA, który dołączył do naszego zespołu.

Pasja podróży

Tak jak nie ma dwóch identycznych zachodów słońca, nie ma dwóch identycznych podróży. W poznawaniu, zbieraniu doświadczeń i otwartym dzieleniu się zdobytą wiedzą leży cel naszej pracy, której sensem i siłą jest podróżnicza pasja jeżdżących z nami turystów. Życie jest podróżą, a podróż małym życiem. Zaletą podróżowania jest to, że sami wybieramy podróż, która w sposób najbardziej zbliżony upodabnia się do świata naszych marzeń. Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli również i Państwu na dokonanie takiego wyboru.


 

Grupa Destino:
  • Destino Mexico
  • Destino Polonia
  • Guadelupe
  • Club Destino
  • Sklep Meksykański
  • Hacjenda Cancun
  • Temazcal Cancun
  • Wyprawy w sedno sprawy