Księga gości


Serdecznie zapraszamy do dzielenia się uwagami i opiniami na temat podróży z DESTINO :)


 
 

Joanna
2015.02.19

W imieniu uczestników wycieczki do Meksyku dziękuję za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu.
Wszyscy mile wspominają spędzone z Państwem chwile.
Piękny program zwiedzania oraz profesjonalizm i życzliwość ze strony osób obsługujących wycieczkę miały duży wpływ
na atmosferę podróży, po której zostały wspaniałe wrażenia i niezapomniane wspomnienia.

W szczególności słowa uznania należą się Pani Paulinie za wiedzę i sposób jej przekazania, takt i zaangażowanie.
Dziękuję panu Pawłowi, że zainteresował mnie wyjazdem z biurem Destino Mexico zapewniając o profesjonalizmie biura
w podróżach po świecie, za pomoc i przygotowanie całości programu.

Czas pobytu w Meksyku, spotkanie z Panem Jerzym Mrożkiem, pobyt w jego hacjendzie, udział w wycieczce Pani Pauliny jako
pilota i przewodnika osoby , ciekawej świata, przebojowej, pełnej optymizmu dodał wyjazdowi wiele emocji i fantastycznych
przeżyć. Kuchnia, smaki, hotele - wszystko wspaniałe.

Podziękowanie należy się również kierowcy Carlosowi za bezpieczną jazdę.

Wyjazd naszej grupy był jak dotąd najlepiej zorganizowany; "spełniły się marzenia"- dziękujemy !!!

Pozdrawiam,

Joanna Rajba


Marcin
2013.03.01

 Witam

Bylem w tym roku z Destino Mexico. Wycieczka (w krainie Majow i Aztekow) swietna, bo i swietny kraj.
Bylo pare niedociagniec ze strony biura jak np hotel w Mexico City, czy zbyt maly bus, ale w sumie to drobiazgi. Generalnie jestem bardzo zadowolony z wybranej opcji. Trasa ciekawa, super pilotka Maja Tyborska. Mimo swojego bardzo mlodego wieku ma bardzo duza wiedze na temat tego kraju. Jest zafascynowana wszystkim co meksykanskie - krajem, ludzmi, cala kultura i to widac na kazdym kroku. Przekazuje bardzo duzo informacji, jest bardzo sympatyczna i pomocna.

Tak wiec polecam zwiedzanie Meksyku z tym biurem, a zwlaszcza z Mają!


Krzysztof i Ola
2013.03.01

Serdeczne dzięki za rewelacyjny wyjazd, super organizacja, pierwszy tydzień wycieczki na północ Meksyku wprost nie do opisania - trzeba to zobaczyć na własnej skórze. Jeżeli ktoś chce poznać prawdziwy Meksyk to musi się tam wybrać z Destino!!

Dorota
2013.02.27

Z wielu ofert biur podróży, które organizują wycieczki do Meksyku zdecydowałam się na Destino Mexico i nie żałuję swojej decyzji. Wycieczka była fantastyczna pod każdym względem. Świetna trasa, rewelacyjna pogoda, mała, 10-osobowa grupa, dobry kierowca, a przede wszystkim pilot wycieczki. Pilotką była Maja Tyborska, która nie tylko wykazała się dużą wiedzą nt.Meksyku, ale także umiała ją w ciekawy sposób przekazać. Zaraziła nas swoją pasją do tego kraju, w którym od dwóch lat mieszka. Wszystkim wybierającym się na trasę "W krainie Azteków i Majów" życzę tak udanego wyjazdu jaki nam się zdarzył na przełomie października i listopada 2012.

Pozdrawiam całą naszą "meksykańska" grupę.


Parafia Najczystszego Serca w Warszawie
2012.12.14

Szanowni Państwo,

W imieniu grupy z Parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie, która przebywała w Meksyku w dniach od 28 listopada do dnia 10 grudnia 2012 roku, serdecznie dziękuję za niesamowite i niezapomniane przeżycia, w których uczestniczyliśmy podczas wyjazdu.

Szczególne podziękowania składam Pani Mai Tyborskiej, która, jako nasz opiekun, przewodnik, a z czasem Przyjaciel, wykazała się ogromnym zaangażowaniem w bezpieczne i pełne wrażeń przeprowadzenie nas przez pielgrzymi szlak. Jej ogromna wiedza, praca ze zróżnicowaną wiekowo grupą, syntetyczny i bardzo ciekawy sposób przekazywania informacji spowodowały, że ze wzmożonym zainteresowaniem uczestniczyliśmy w pielgrzymowaniu, którego celem było spotkanie z Matką Bożą z Gaudalupe, a długa podróż w której spędzaliśmy czas upłynęła, niestety, nad podziw szybko.

Nasze podziękowanie jest wyrazem emocji wszystkich uczestników pielgrzymki ? wyprawy, do tego przepięknego zakątka na ziemi jakim jest Meksyk.

Z wyrazami szacunku


Monika
2011.12.06

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą podróż szlakiem Azteków i Majów. Niezapomniane przeżycia,świetna organizacja i perfekcyjny w każdym calu nasz przewodnik Artur Piniewski. Pozdrawiamy Go, jak i całą naszą grupę serdecznie. Monika i Jola z Tychów.


Bożena i Janusz M.
2011.05.18

Przed kilkoma dniami wróciliśmy z wyprawy do Meksyku (W królestwie Azteków i Majów). Było wspaniale. Mała grupa 9-cio osobowa, super bus ze znakomitym i zawsze pełnym humoru kierowcą Philipe , no i oczywiście pilot P. Jacek Daszyński. Pełny profesjonalizm, doskonała znajomość trasy, duża wiedza historyczna dotycząca życia, działalności i tradycji Azteków i Majów, oraz flory i fałny Meksyku. Posiada dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Swoją postawą i osobowością sprawił , że czuliśmy się jak jedna rodzina. Realizacja programu w 150 %(szereg interesujących miejsc poza programem.) Znakomita atmosfera i świetna grupa sprawiły że wszyscy byli bardzo zadowoleni i zachwyceni Meksykiem. Pozdrawiają zakochani w Meksyku Bożena i Janusz M.


Monica & Nobby R.
2011.04.07

Witamy! Podziękowania dla p.Iwony Klemczak (rezydentki - przyp. DM) za perfekcyjną organizację, punktualność, przebieg i atmosferę na wycieczkach fakultatywnych z których korzystaliśmy będąc w Cancun. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiamy!


Jerzy H.
2011.03.31

Witam. Kilka dni temu wróciliśmy z Meksyku, z wycieczki "W królestwie Azteków i Majów" od 11 do 26-03. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Program był bardzo ciekawy. Hotele i wyżywienie oceniamy jako bardzo dobre i dobre. Wycieczka była bardzo udana. Szczególnie chcielibyśmy pochwalić też pilota - pana Jacka Daszyńskiego. Był on praktycznie 24 godziny na dobę do naszej dyspozycji, o każdej porze można było liczyć na jego pomoc i dobre rady na każdy temat. Jest on bardzo kompetentny, dobrze zorientowany w realiach meksykańskich i bardzo dobrze pełnił też rolę przewodnika po zwiedzanych obiektach. Długie przejazdy urozmaicane były opowieściami na temat bogatej historii aktualnie odwiedzanych okolic oraz ciekawymi filmami dokumentalnymi i fabularnymi, tematycznie związanymi z Meksykiem. Na samym początku mieliśmy jednak drobny problem, którego można było uniknąć. Otóż po wylądowaniu w Meksyku dość długo czekaliśmy na nasze bagaże, które pojawiły się jako jedne z ostatnich. W tym czasie wszyscy z naszej grupy zdążyli już przejść przez odprawę celną i wyjść z sali odpraw. Gdy w końcu i my odebraliśmy bagaże i wyszliśmy z sali odpraw, okazało się że nie możemy w tłumie znaleźć naszej grupy. Dość długo trwało zanim w końcu ich odszukaliśmy. Lotnisko w Meksyku jest duże i okazało się, że nasza grupa zebrała się przy innym wyjściu, niż to przez które my przeszliśmy. Byliśmy oczywiście zmęczeni i mocno zdenerwowani tą sytuacją. Jeszcze raz jednak podkreślam, że z wycieczki jesteśmy bardzo zadowoleni a opisany incydent popsuł nam humor tylko na krótko. Pozdrawiam.


Ewa i Marcin
2011.02.21

Dziękujemy bardzo za wspaniały miesiąc miodowy :). Super grupa, niesamowita trasa (,,Szlakiem Konkwisty, Aztekowie i Majowie", przyp. DM), super przewodnik Artur. Dziękujemy za wspomnienia, które będą nam towarzyszyc zapewne całe życie. Wycieczka wymagająca ale z taką grupą i takim przewodnikiem chce się wstawać o 6,7 rano :). Dziękujemy wszystkim jeszcze raz.Grupa Destino:
  • Destino Mexico
  • Destino Polonia
  • Guadelupe
  • Club Destino
  • Sklep Meksykański
  • Hacjenda Cancun
  • Temazcal Cancun
  • Wyprawy w sedno sprawy